O nas

Witamy na stronie biura podróży Bliżej Świata.

Naszą Firmę tworzą pasjonaci od lat zajmujący się sprzedażą i organizacją różnego rodzaju imprez turystycznych. Dlatego możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług i służyć wszelką pomocą przy planowaniu Państwa podróży. 

Oferujemy szeroką gamę wycieczek we wszystkie strony świata przygotowanych przez wiodących organizatorów. Ponadto prowadzimy sprzedaż kolonii i obozów młodzieżowych w kraju i za granicą, biletów zarówno tanich jak i regularnych linii lotniczych, sprzedaż biletów autokarowych, rezerwację hoteli i samochodów na całym świecie, sprzedaż ubezpieczeń turystycznych oraz organizację wyjazdów na specjalne zamówienie dla grup, firm i turystów indywidualnych.

Zapraszamy Państwa do naszego biura na Skoroszach, gdzie nasi pracownicy czekają aby pomóc zaplanować wymarzone przez Państwa wakacje. Zachęcamy również do korzystania z naszej strony internetowej, na której mogą Państwo zapoznać się z aktualną ofertą wyjazdów wakacyjnych a także samodzielnie dokonać rezerwacji wycieczek.

Warto z nami podróżować

Warto z nami podróżować

Co zyskujesz wybierając nas?

Każdy nasz klient zostaje otoczony należytą opieką. Wakacje to czas relaksu, więc nie pozwalamy się nikomu stresować formalnościami związanymi z podróżą, dlatego:

 

- Jako jedyni oferujemy naszym klientom transport na lotnisko GRATIS (w przypadku, gdy zabiorą Państwo ze sobą dziecko (do 2 lat) – zapewniamy również transport z lotniska do domu w drodze powrotnej)

- to my przygotowujemy, drukujemy i opisujemy dla Państwa wszystkie dokumenty

- pomagamy przy odprawie na lotnisku

- otrzymują od nas Państwo przewodniki i mapy, oraz cenne informacje co warto zobaczyć

- dodatkowo każdy klient dostaje od nas atrakcyjne bony i vouchery do restauracji

 

Zapewniamy, że ceny wszędzie są takie same, a żadne inne biuro agencyjne nie zaoferuje Państwu tak wiele.

 

Nie masz czasu ?

W trosce o oszczędność Państwa czas oferujemy możliwość zdalnego zawarcia umowy. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Dostosujemy ofertę do Twoich wymagań a umowę podpiszemy za pośrednictwem Internetu.

 

Nie wiesz, który hotel wybrać ?

Szkolimy się, podróżujemy, słuchamy opinii naszych klientów, więc wybór dobrego hotelu nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Skontaktuj się z nami a pomożemy wybrać Ci ten idealny.